akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V, 2x5,0Ah, Makita [DGA506RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA506RTJ
1810,28zł brutto
1471,77zł netto
1907,27zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18103 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V MAKITA DGA506RTJ z tarczą 125mm, w zestawie z dwoma akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w systemowej walizce MakPac typ-3.
Szlifierka kątowa z trwałym silnikiem bezszczotkowym i nowoczesną, ergonomiczną konstrukcją zapewniającą wygodny chwyt narzędzia. Szlifierka wykonana jest w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA KĄTOWA 125 MM, 18 V MLI-ION FIRMY MAKITA DGA506RTJ
- akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 125 mm,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- zgodna z Technologią XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- ma funkcja anty-restart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- ma wąska obudowę silnika, która pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki,
- automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC, z dwoma akumulatorami 18 V / 5.0 Ah i ładowarką,
PARAMETRY SZLIFIERKI KĄTOWEJ DGA506RTJ
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 5.0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 362 mm
- waga: 2,35-3,83 kg,
ZESTAW DGA506RTJ ZAWIERA
- 2 akumulatory 18 V / 5.0 Ah,
- ładowarka: DC18RC,
- osłona tarczy szlifierskiej 125mm: 123145-8,
- uchwyt boczny: 158237-4,
- klucz do nakrętki kontrującej: 782423-1,
- walizka systemowa MAKPAC typ 3: 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC: 838175-3,
- tarcza szlifierska INOX 125 x 6 x 22,23 mm: A-80656,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18 V / 5.0 Ah, ładowarka: DC18RC, osłona tarczy szlifierskiej 125mm: 123145-8, uchwyt boczny: 158237-4, klucz do nakrętki kontrującej: 782423-1, walizka systemowa MAKPAC typ 3: 821551-8, wkład do walizki MAKPAC: 838175-3, tarcza szlifierska INOX 125 x 6 x 22,23 mm: A-80656, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 362 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381814386 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.7 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
