akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm, 18V Li-ion LXT, Makita [DSS610Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DSS610Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6980 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 165 mm, 18 V Li-Ion, Makita [DSS610Z] w tej wersji bez walizki, akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Pilarka ma zdolność cięcia kątowego do 50°, wyposażona została w hamulec elektryczny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa, ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita DSS610Z:
- lekka i akumulatorowa pilarka tarczowa 165 mm, zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion,
- maksymalny zakres ciecia pod kątem to 50°,
- łatwa w prowadzeniu w materiale dzięki diodzie LED oświetlającej obszar cięcia oraz dyszy wydmuchującej pył z linii cięcia,
- wyposażona w aluminiową osłonę tarczy tnącej,
- pilarka nie współpracuje z szyną prowadzącą,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry ręcznej pilarki tarczowej 18V Makita DSS610:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3700 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 57 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 50°: 36 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 40 mm,
- wymiary (długość całkowita): 347 mm,
- waga (EPTA): 3,0 - 3,4 kg.
WYPOSAŻENIE PILARKI RĘCZNEJ MAKITA DSS610Z:
- prowadnica równoległa: 164095-8,
- klucz imbusowy 5: 783203-8,
- tarcza uniwersalna 165 mm: D-09173,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica równoległa [164095-8]; klucz imbusowy [783203-8] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3700 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 374 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 57 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 40 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381657266 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.7 kg |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 24 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
