akumulatorowa pilarka szablowa 18V Li-lon BLACK+DECKER [BDCR18N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:BDCR18N-XJ
Stan magazynowy: 2
| Średnia ocena: | 2 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2822 pkt. |
Akumulatorowa pilarka szablowa 18V BLACK+DECKER BDCR18N-XJ w wersji bez akumulatora i ładowarki, z beznarzędziową wymianą brzeszczotu.
Piła bagnetowa BDCR18N w zależności od zastosowanego brzeszczotu przeznaczona jest do cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka szablowa 18V BLACK+DECKER BDCR18N-XJ:
- pilarka bagnetowa BDCR18N przeznaczona jest do cięcia drewna, różnych rodzajów metalu czy tworzyw sztucznych,
- kompaktowa budowa i niska waga pozwala na dobrą kontrolę piły podczas pracy,
- beznarzędziowa, prosta i szybka wymiana brzeszczotu,
- system wsuwanego mocowania akumulatorów zapobiega wnikaniu pyłu,
- antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania pilarki szablowej,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY BAGNETOWEJ BDCR18:
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 18 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-3000 obr/min,
- długość skoku brzeszczotu: 22 mm.
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ BDCR18N-XJ:
- piła szablasta BDCR18,
- brzeszczot 15cm 6TPI (zębów na cal),
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1.870 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot 15cm 6TPI |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 22 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048561720 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
MOJ EGZEMPLARZ DO TEJ PORY NIEZAWODNYZalety:MOGE NA NIEJ POLEGAC OD ROKU PONAD:)Wady:SZYBKO ROZŁADOWUJE AKUMULATOR SZKODA ZE NIE MA O WIEKSZEJ ŁADOWNOSCI NP6AH
-
STRASZNIE LEKKAZalety:NO NIBY NIEMIECKAWady:NIE MA MOŻLIWOŚCI SMAROWANIA GDYŻ POSÓW JEST ZABUDOWANY SILNIK WYDAJE SIE SŁABY JAK NA 18 V
