akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem, M12 FUEL, M12 FPD2-0, Milwaukee [4933479867]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933479867
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5985 pkt. |
Akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem, M12 FUEL, M12 FPD2-0, Milwaukee [4933479867] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 152 mm zapewniająca dostęp do ciasnych przestrzeni.
45 Nm momentu obrotowego jest doskonałym stosunkiem mocy do rozmiaru.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem, M12 FUEL, M12 FPD2-0, Milwaukee [4933479867]
- niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 152 mm zapewniająca dostęp do ciasnych przestrzeni,
- 45 Nm momentu obrotowego jest doskonałym stosunkiem mocy do rozmiaru,
- 13 mm metalowy uchwyt do szybkiej wymiany i mocowania bitów,
- sprzęgło mechaniczne z 13 ustawieniami momentu obrotowego, plus 1 do wiercenia z zablokowanym sprzęgłem i 1 do wiercenia z udarem z zablokowanym sprzęgłem,
- wiertarko-wkrętarka posiada wskaźnik poziomunaładowania akumulatora, metalowy zaczep do paska i lampkę LED,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933479867]
- napięcie zasilające: 12V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
-1 bieg: 0-450 obr/min,
-2 bieg: 0-1550 obr/min, - częstotliwość udaru: 0-22,500 ud/min,
- maksymalny moment: 45 Nm,
- uchwyt wiertarski: metalowy uchwyt narzędziowy 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
-w drewnie: 35 mm,
-w metalu: 13 mm,
-w murze: 13 mm, - poziom wibracji przy wierceniu w betonie: 15,73 m/s²,
- poziom wibracji przy wierceniu w metalu: 1,92 m/s²,
- poziom wibracji przy wkręcaniu: 0,86 m/s²,
- poziom mocy akustycznej: 100 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 89.3 dB(A),
- waga z akumulatorem: 1,5 kg.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933479867]
- hak na pasek,
- uchwyt na bity,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,4 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-22,500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 35 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1550 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1550 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 152 mm |
| max moment obrotowy : | 45 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 100 dB |
| EAN: | 4058546374754 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M12 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470628.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931470628.pdf |
