akumulatorowa gwoździarka do pokryć dachowych 18V DeWalt [DCN45RNN-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN45RNN-XJ
2348,51zł brutto
1909,36zł netto
2559,60zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23485 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka 18V DeWALT DCN45RNN, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Gwoździarka bębnowa DCN45RNN przeznaczona jest do pracy przy pokryciach dachowych i paroizolacji, może być również stosowana do obróbki blacharskiej, oblicówki, okładzin, podkładów podłogowych i ogrodzeń. Gwoździarka współpracuje z gwoździami o długości w zakresie 19 - 45 mm o średnicach 3,05 - 3,40 mm.
Akumulatorowa gwoździarka bębnowa 18V DeWALT DCN45RNN:
- gwoździarka bębnowa przeznaczona jest do pracy przy pokryciach dachowych i paroizolacji, może być również stosowana do obróbki blacharskiej, oblicówki, okładzin, podkładów podłogowych i ogrodzeń,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności, który zapewnia optymalną wydajność i niezawodność dzięki możliwości wystrzelenia 500 gwoździ na jednym ładowaniu na akumulatorze 2Ah (do 1300 na akumulatorze 5Ah),
- bardzo łatwa, beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania zapewnia dokładne umieszczanie gwoździ w podłożu,
- odwrócone cyfry na pokrętle regulacji głębokości sprawiają, że obsługa gwoździarki jest bardziej intuicyjna,
- trwały pojemnik na gwoździe posiada otwory umożliwiające monitorowanie ich zużycia,
- 3-pozycyjne ustawienie spodu bębna pozwala dostosować go do wielkości gwoździ, co ogranicza ich zakleszczanie podczas pracy,
- niklowana głowica naciskowa jest łatwa do wyczyszczenia z zabrudzeń mogących powstać podczas pracy,
- obudowa gwoździarki wyposażona została w boczne zderzaki w miejscach stykania się z podłożem,
- pojedyncza, widoczna w świetle słonecznym dioda LED ostrzega o niskim poziomie naładowania baterii lub zacięciu gwoździ (gwoździarka posiada dźwignię zwalnaiającą zacięcie),
- ergonomiczny, poszerzony na środku uchwyt oraz dobre wyważenie gwoździarki poprawiają komfort pracy,
- gwoździarka posiada wygodny uchwyt do zamocowania na pasku,
- gwoździarka przeznaczona jest do wbijania gwoździ o długości od 19 do 45mm,
- kompatybilna z gwoździami DeWalt DNR i gwoździami CR Bostitch,
- gwoździarka posiada tylko tryb pojedynczego strzału, nie ma możliwości strzałów seryjnych,
- w tej wersji gwoździarka dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DCN45RNN:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- średnica gwoździ: 3.05 - 3.40 mm,
- długość gwoździ: 19 - 45 mm,
- pojemność magazynka: 120 szt.,
- wymiary (dł x szer x wys): 315 x 272 x 100 mm,
- waga: 3,4 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | hak do paska |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 315 x 272 x 100 mm |
| długość gwoździ : | 19-45 mm |
| średnica gwoździ: | 3,05 - 3,40 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany z boku |
| max pojemność magazynka: | 120 szt |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048731635 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 3.83 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 32.50 cm |
| szerokość opakowania: | 31.90 cm |
| wysokość opakowania: | 13.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
