akumulatorowa frezarka do rowków, lamelownica 18V Li-Ion 2x5,0Ah XR DeWalt [DCW682P2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCW682P2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21795 pkt. |
Akumulatorowa frezarka do rowków, lamelownica 18V Li-Ion firmy DeWalt [DCW682P2-QW] posiada mocny silnik.
W tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, Całość pakowana w walizce systemowej MakPac3.
Frezarka pozwala wykonywać rowki pod wszystkie dostępne na rynku typy kołków płaskich i pod połączenia łódkowe.
Przydatna w każdym warsztacie stolarskim czy w firmach montujących meble.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.frezarka do rowków 18V firmy DeWalt DCW682P2:
- lamelownica wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy co zdecydowanie zwiększa wydajność i poprawia czas pracy,
- posiada ergonomiczny pałąk oraz tylny uchwyt, który zwiększa komfort pracy,
- ma wygodny i łatwy w użyciu włącznik/wyłącznik łopatkowy,
- posiada mechanizm zębatkowy do precyzyjnego ustawiania wysokości w pionie
- ma możliwość regulacji kąta nachylenia prowadnicy czołowej w zakresie od 0 - 90°, oraz głębokości wpustów do 20mm
- prowadnica posiada szpilki antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu się lamelownicy po ułożeniu w jednej linii. Szpilki są chowane,
- frezarka wyposażona została w znak centrujący oznaczony na czerwono dla lepszej widoczności,
- w prowadnicy jest okienko umożliwiające podgląd w trakcie pracy i dzięki temu kontrolę i większą precyzję.
parametry techniczne frezarki do rowków DeWalt DCW682:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- max. średnica freza / tarczy: 100 mm,
- średnica otworu tarczy: 22 mm,
- ilość zębów: 6,
- szerokość wpustu: 4 mm,
- zakres regulacji kąta prowadnicy: 0-90°,
- waga: 2,5 kg.
wyposażenie lamelownicy DeWalt DCW682P2:
- frezarka DCW682,
- 2 akumulatory Li-Ion 5,0Ah DCB184,
- ładowarka wielonapięciowa,
- frez do rowków 100x22x4mm 6z,
- worek na pył,
- walizka
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory Li-Ion 5,0Ah DCB184, ładowarka wielonapięciowa, frez do rowków 100x22x4mm 6z, worek na pył, walizka, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wielkość suwu wgłębnego: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 100 mm |
| liczba zębów: | 6 szt |
| typ frezu: | tarczowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048752944 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.80 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 34.50 cm |
| wysokość opakowania: | 18.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
