akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści, 2x18V Li-Ion 2x5,0Ah, Makita [DUB363PT2V]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUB363PT2V
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23094 pkt. |
Akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści 2x18V firmy Makita model DUB363PT2V w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah i 2-gniazdowej ładowarce na wyposażeniu.
Całość pakowana w kartonie.
Urządzenie ma 2 tryby pracy: jako dmuchawa i jako odkurzacz do liści.
Znakomity sprzęt o dużej mocy pozwalający na usuwanie nawet mokrych liści, idealna do stosowania na terenach użyteczności publicznej.
Posiada trwały i wydajny silnik bezszczotkowy BLDC. Wykonana jest w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści 2x18V Li-Ion, Makita DUB363PT2V:
- dmuchawa o dużej mocy pozwalającej na usuwanie nawet mokrych liści
- idealna dmuchawa do stosowania na terenach użyteczności publicznej i wymagających niskiego poziomu hałasu
- większa wydajność pracy dzięki zastosowaniu dwóch akumulatorów 18V
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu
- możliwość przezbrojenia na odkurzacz (niezbędne elementy znajdują się na wyposażeniu standardowym)
- ma 2 tryby pracy:
- tryb 1: zalecany do użytkowania dmuchawy po przezbrojeniu na odkurzacz - zapewnia przepływ powietrza na poziomie do 9,4 m3/min pozwalającą na zasysanie liści, bez jednoczesnego zasysania kamieni
- tryb 2: zalecany do użytkowania urządzenia jako dmuchawy - zapewnia przepływ powietrza na poziomie do 13,4 m3/min - po przezbrojeniu, odkurzacz ma funkcję rozdrabniania liści
- ma zabezpieczenie przed uruchomieniem urządzenia jeśli rura dmuchawy i pokrywa wentylatora nie zostanie zamocowana prawidłowo
- posiada dodatkowy uchwyt ułatwiający trzymanie urządzenia zarówno przy użytkowaniu go jako dmuchawy jak i po przezbrojeniu na odkurzacz
- długa dysza z 3-stopniową regulacją długości dla wygodniejszego zastosowania
- dostarczana z zestawem do odsysania, 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) oraz ładowarką DC18RD
Dane dmuchawy Makita DUB363
- Napięcie zasilania: 2 x 18V
- Typ akumulatorów: Li-ion
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- tryb 1 (odkurzacz):0-5300 obr./min,
- tryb 2 (dmuchawa):0-7850 obr./min - Waga (EPTA):
- dmuchawa: 3,8 - 5,2 kg
- odkurzacz: 6,0 - 6,6 kg - Maksymalne natężenie przepływu powietrza:
- tryb 1: 9,4 m³/min,
- tryb 2: 13,4 m³/min - Maksymalna szybkość przepływu powietrza:
- tryb 1: 46 m/s,
- tryb 2: 65 m/s, - Wymiary (D x S x W): 836 x 193 x 415 mm,
- Nie współpracuje z akumulatorami: BL1811G, BL1813G, BL1815G, BL1815,
Wyposażenie dmuchawy Makita DUB363PT2V
- 2 x akumulator 5,0Ah [BL1850B],
- ładowarka 2-gniazdowa [DC18RX],
- rura dmuchawy 72-90,
- końcówka rury dmuchawy 72,
- rura do odsysania A,
- rura do odsysania B,
- pas barkowy,
- worek 50L,
- Instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 6,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah [BL1850B], ładowarka 2-gniazdowa [DC18RX], rura dmuchawy 72-90, końcówka rury dmuchawy 72, rura do odsysania A, rura do odsysania B, pas barkowy, worek 50L, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 836 x 193 x 415 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 13,4 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 234 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| objętość po zmieleniu: | 50l |
| EAN: | 088381888707 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.14 kg |
| długość opakowania: | 84 cm |
| szerokość opakowania: | 31.2 cm |
| wysokość opakowania: | 46.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
