akumulatorowa dmuchawa 18V, Li-Ion, 1x5,0Ah, Makita [DUB185RT]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUB185RT
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6799 pkt. |
Dmuchawa akumulatorowa 18V Makita DUB185RT, w tej wersji z jednym akumulatorem 18V/5,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Doskonale sprawdzi się zarówno do odkurzania oraz osuszania maszyn i urządzeń, jak i do prac w ogrodzie. Dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskiemu poziomowi hałasu jest przyjazna dla środowiska.
Dmuchawa akumulatorowa 18V Li-Ion, Makita DUB185RT:
- dmuchawa akumulatorowa zasilana jednym akumulatorem 18V,
- idealna dmuchawa do czyszczenia antystatycznego, odkurzania oraz osuszania maszyn i urządzeń,
- dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu dmuchawa jest przyjazna dla środowiska,
- siła wydmuchu regulowana 3-stopniowo za pomocą pokrętła nastawczego,
- prędkość obrotowa regulowana jest spustem włącznika,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 3,2 m³/ min,
- dmuchawa może zostać przezbrojona w urządzenie odsysające,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana z 1 akumulatorem BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
Dane techniczne dmuchawy Makita DUB185RT:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-18000 obr./min,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 3,2 m³/min,
- maksymalna szybkość przepływu powietrza: 98 m/s,
- wymiary (długość): 517 mm,
- waga (EPTA): 1,6 - 2,1 kg
Wyposażenie dmuchawy Makita DUB185RT:
- dysza [123245-4],
- ładowarka DC18RC [195584-2],
- akumulator BL1850B (18 V / 5,0 Ah)
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | dysza [123245-4], ładowarka DC18RC [195584-2], akumulator BL1850B (18 V / 5,0 Ah), |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 517 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 3,2 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 352 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 088381897907 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| długość opakowania: | 57.6 cm |
| szerokość opakowania: | 18.2 cm |
| wysokość opakowania: | 20.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
