akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion, DeWALT [DCG405N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG405N-XJ
634,90zł brutto
516,18zł netto
747,68zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 9
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6349 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, 18 V firmy DeWalt [DCG405N-QW] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka DCG405N-QW to bardzo wydajna i trwała szlifierka do profesjonalnych zastosowań, wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy o obrotach 9000 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 18 V DEWALT [DCG405N-XJ]
- akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm do ciecia i szlifowania,
- zasilana akumulatorami Li-Ion 18 V,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- włącznik suwakowy z blokadą,
- elektroniczny hamulec - szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- antypoślizgowa dwukomponentowa osłona pozwala na pewny chwyt i zapewnia większy komfort pracy,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę w czasie pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ [DCG405N-XJ]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- trzpień mocujący z gwintem: M14,
- wymiary: 310 mm,
- waga (EPTA): 1,75 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT [DCG405N-XJ]
- rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarcz.
- opakowanie: karton
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,75 kg |
| na wyposażeniu: | 2-pozycyjna rękojeść boczna, beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy, klucz do tarcz. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 310; mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048665503 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.28 kg |
| długość opakowania: | 33.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
mam nadzieje że mój egzemplarz jest tak fajny jak opisano na stronieZalety:wszystko wygląda ok mozna przedłużyć gwarancje na 3 lataWady:nie można przetestować nie majac akumulatora mam nadzieje ze wad nie ma:)
