akumulatorowa bezszczotkowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion 2 x 5,0Ah TStak DeWALT [DCG406P2LRT-QW] LANYARD READY
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG406P2LRT-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16539 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm z włącznikiem łopatkowym, 18 V firmy DeWalt [DCG406P2LRT-QW] w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w systemowej walizce TStak.
Szlifierka DCG406 - to bardzo wydajna i trwała szlifierka do profesjonalnych zastosowań.
Szlifierka kątowa w tej wersji wyposażony jest w mocowanie kompatybilne z systemem LANYARD READY, umożliwiające przymocowanie narzędzi do sztywnych konstrukcji linką o maks. długości 2m podczas pracy na wysokości, pomagając zabezpieczyć narzędzie przed upadkiem i uszkodzeniem w przypadku upuszczenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 18 V DEWALT DCG406P2LRT-QW:
- szlifierka kątowa wyposażony w mocowanie kompatybilne z systemem LANYARD READY, umożliwiające przymocowanie narzędzi za pomocą linki o maks. długości 2m do sztywnych konstrukcji podczas pracy na wysokości, pomagając zabezpieczyć narzędzie przed upadkiem i uszkodzeniem w przypadku upuszczenia,
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego 18 V,
- ma włącznik łopatkowy który sprawia, że szlifierka pracuje tylko w momencie włączenia i trzymania włącznika łopatkowego,
- posiada elektroniczny hamulec, który szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- ma włącznik łopatkowy, który spełnia funkcję "antyrestar'tu",
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- ogumowana częściowo obudowa zapewnia przyczepność i komfort,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę,
- w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, pakowana w mocny kufer transportowy serii TStak.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DCG406:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr./min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 310 mm,
- waga (EPTA): 1,75 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT DCG406P2LRT-QW:
- 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah,
- 1 ładowarka uniwersalna,
- rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- zaczep do liny,
- kufer transportowy TStak II.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,75 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah, 1 ładowarka uniwersalna, zaczep do liny, rękojeść boczna, osłona tarczy, klucz do tarcz, kufer transportowy TStak II. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 310 mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048797433 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 6.25 kg |
| długość opakowania: | 43.90 cm |
| szerokość opakowania: | 33.20 cm |
| wysokość opakowania: | 16.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
