akumulator SPS 8,0Ah Li-Ion 11,10V Scangrip [03.6004]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.6004
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3376 pkt. |
Akumulator SPS o pojemności 8,0Ah w systemie Li-Ion firmy Scangrip [03.6004].
Akumulator SPS 8,0Ah jest częścią tej unikalnej, opatentowanej koncepcji, którą nazywamy SPS SCANGRIP POWER SOLUTION.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator SPS o pojemności 8,0 Ah w systemie Li-Ion firmy Scangrip [03.6004]:
- firma SCANGRIP wykorzystała nowe, wysokowydajne technologie akumulatorowe i wynalazł innowacyjną koncepcję elastycznego i niezawodnego zasilania,
- akumulator SPS 4Ah jest częścią tej unikalnej, opatentowanej koncepcji, którą nazywamy SPS SCANGRIP POWER SOLUTION,
- dzięki innowacyjnemu systemowi SPS nigdy nie doświadczysz całkowitego braku światła i całkowitej ciemności. Bez względu na to, jak ograniczony jest Twój dostęp do zasilania, SPS zapewnia, że zawsze masz potrzebne światło do wykonywania pracy,
- SPS zapewnia pełną swobodę, elastyczność i maksymalną wydajność pracy,
parametry techniczne akumulatora SPS firmy SCANGRIP [03.6004]:
- pojemność akumulatora: 8,0 Ah,
- napięcie akumulatora: 11,10 V,
- wymiary (dł x szer x wys): 90 x 125 x 75 mm,
- waga: 0,56 kg,
3 FAKTY DOTYCZĄCE KONCEPCJI SPS:
- DUAL SYSTEM 2w1 z wymiennym pakietem akumulatorów - można używać zarówno akumulatorów z akumulatorem lub z zasilaniem z ładowarki akumulatorów zamontowanej bezpośrednio na lampie
- Zintegrowana funkcja baterii zapasowej - do 1 godziny pracy przy 1000 lumenów bez baterii lub kabla
- IP67 - wodoodporny do użytku w trudnych warunkach.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 11,10 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 8.0 Ah |
| waga kg: | 0,56 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997360040 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.16 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
