akumulator PowerStack 18V Li-Ion 3,5Ah DeWALT [DCBP318-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCBP318-XJ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4350 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V PowerStack DeWALT DCBP318-XJ, o pojemności 3,5 Ah, wyprodukowany w technologii Li-Ion, przeznaczony do narzędzi z serii 18V XR DeWalt.
Nowy akumulator z serii PowerStack jest mniejszy i lżejszy od akumulatorów serii XR, dzięki czemu jest znacznie bardziej wydajny i ergonomiczny.
Akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Oryginalny akumulator PowerStack 18V Li-Ion 3,5Ah DeWALT [DCBP318-XJ]:
- akumulator z serii PowerStack wykorzystuje technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych, dzięki czemu jest bardziej kompaktowy i zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu może być wykorzystywany w ciasnych przestrzeniach,
- posiada lekką konstrukcję, dzięki czemu odczuwa się mniejsze obciążenie rąk przy pracy, która wymaga trzymania narzędzia w górze,
- wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED, pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy,
- akumulator ma ochronę przed przegrzaniem i przeciążeniem, co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora,
- brak efektu pamięci - duża efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania,
- posiada wskaźnik rozładowania (0-25%, 25-50% oraz 50-100%),
- akumulatory z serii PowerStack są kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami i elektronarzędziami z serii XR DEWALT o napięciu 18 V.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA 3,5AH POWERSTACK DEWALT [DCBP318-XJ]:
- pojemność akumulatora: 3,5 Ah,
- napięcie: 18 V,
- wymiary: 126 x 87 x 64 mm,
- waga: 0,572 kg,
- technologia: PowerStack Li-Ion,
Źródło informacji o technologii PowerStack
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.5 Ah |
| waga kg: | 0,572 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048833766 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.57 kg |
| długość opakowania: | 12.60 cm |
| szerokość opakowania: | 8.70 cm |
| wysokość opakowania: | 6.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
