Akumulator 8,0Ah M18 FB8, FORGE, 18V, Milwaukee [4932492131]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932492131
899,90zł brutto
731,63zł netto
1314,87zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8999 pkt. |
Akumulator 8,0Ah M18 FB8, FORGE, 18V, Milwaukee [4932492131]
- akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami z serii M18,
- zapewnia moc akumulatora HIGH OUTPUT 12,0 Ah przy zachowaniu mniejszych rozmiarów i niższej wagi,
- technologia REDLITHIUM FORGE zapewnia szybsze ładowanie oraz dłuższą żywotność akumulatora,
- aktywny system COOL-CYCLE umożliwia szybkie chłodzenie w celu skrócenia przestojów,
- technologia REDLINK zapewnia zoptymalizowaną wydajność oraz ochronę przed przeciążeniem dzięki pełnej komunikacji systemowej między narzędziem, akumulatorem i ładowarką,
- wskaźnik poziomu naładowania został ulepszony, aby umożliwić odczyt nawet w pełnym świetle słonecznym,
- może być użytkowany w temperaturach sięgających nawet -20 °C bez wpływu na czas pracy i żywotność,
- odporna obudowa została zaprojektowana z myślą o zwiększonej ochronie przed substancjami takimi jak olej, rozpuszczalnik czy smar,
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA M18 FB8, MILWAUKEE [4932492131]
- typ akumulatora: REDLITHIUM FORGE Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 18 V,
- pojemność: 8,0 Ah,
- czas ładowania ładowarką [M18 DBSC]: 45 min,
- waga: 1,2 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 8.0 Ah |
| waga kg: | 1.2 kg |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546414986 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.5 kg |
| długość opakowania: | 15,6 cm |
| szerokość opakowania: | 9 cm |
| wysokość opakowania: | 10,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
