Akumulator 5,0Ah M18 B5, 18V, Milwaukee [4932430483]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932430483
349,00zł brutto
283,74zł netto
1044,27zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3490 pkt. |
Akumulator 5,0Ah M18 B5, 18V, Milwaukee [4932430483]
Akumulator z serii M18 zapewnia wysoką wydajność i pełną kompatybilność z narzędziami systemu M18.
Technologia REDLINK chroni przed przeciążeniem i optymalizuje pracę dzięki komunikacji między narzędziem, akumulatorem i ładowarką.
Solidna metalowa konstrukcja zwiększa odporność na drgania i upadki, a możliwość pracy w temperaturach do -20 °C gwarantuje niezawodność w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator 5,0Ah M18 B5, 18V, Milwaukee [4932430483]
- akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami z serii M18,
- technologia REDLINK zapewnia zoptymalizowaną wydajność oraz ochronę przed przeciążeniem dzięki pełnej komunikacji systemowej między narzędziem, akumulatorem i ładowarką,
- monitorowanie poszczególnych ogniw zapewnia optymalne ładowanie i rozładowywanie,
- akumulator może być użytkowany w temperaturach sięgających nawet -20 °C bez wpływu na czas pracy i żywotność,
- wytrzymała metalowa konstrukcja akumulatora zapobiega uszkodzeniom pakietów akumulatorów spowodowanych nadmiernymi drganiami lub upadkami,
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA M18 B5, MILWAUKEE [4932430483]
- typ akumulatora: REDLITHIUM Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 18 V,
- pojemność: 5,0 Ah,
- czas ładowania ładowarką [M18 DBSC]: 59 min,
- waga: 700 g,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 0.7 kg |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4002395381449 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 8,7 cm |
| szerokość opakowania: | 12,8 cm |
| wysokość opakowania: | 8,7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
