akumulator 18V XR, 8,0Ah, Li-Ion, DeWALT [DCB1880-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB1880-XJ
569,90zł brutto
463,33zł netto
598,70zł
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 30
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5699 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V XR, DeWalt DCB1880-XJ, o pojemności 8,0 Ah, wyprodukowany w technologii Li-Ion, przeznaczony do narzędzi z serii XR.
Akumulator zaprojektowany o dużej wydajności i trwałości, wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOR 18V XR, 8,0Ah, Li-Ion, DEWALT [DCB1880-XJ]:
- oryginalny produkt firmy DeWALT,
- może być stosowany do wszystkich narzędzi DEWALT serii XR o napięciu 18V,
- akumulator wyposażony jest wskaźnik naładowania LED,
- dzięki zastosowanej technologii ma lekką konstrukcję,
- akumulatory Li-Ion można ładować bez względu na to czy jest rozładowany całkowicie czy tylko w 10%, ale każdy akumulator po rozpoczęciu ładowania należy naładować do 100%,
- mają dużą efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania,
- dla zabezpieczenia akumulatory serii XR 18V posiadają ochronę przed przegrzaniem / przeciążeniem, co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA DEWALT [DCB1880-XJ]:
- pojemność akumulatora: 8,0 Ah,
- napięcie: 18V,
- technologia: XR Li-Ion,
- wymiary: 65 x 110 mm,
- waga: 0,95 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| pojemność akumulatora: | 8.0 Ah |
| waga kg: | 0,95 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048835753 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.05 kg |
| długość opakowania: | 9.00 cm |
| szerokość opakowania: | 8.60 cm |
| wysokość opakowania: | 14.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
