akumulator 18V Li-Ion 5,0Ah LANYARD READY DeWALT [DCB184LR-XJ] smycz bezpieczeństwa
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB184LR-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3861 pkt. |
Oryginalny akumulator LANYARD READY 18V DeWalt DCB184LR-XJ o pojemności 5,0 Ah wykonany w technologii Li-Ion, przeznaczony do narzędzi z serii XR.
Akumulator ze smyczą bezpieczeństwa z nowej serii LANYARD READY, zapewnia większy spokój podczas pracy na wysokości, ponieważ jeśli akumulator wysunie się z narzędzia, pozostanie on przypięty do niego za pomocą smyczy. Smycz można zapiąć do narzędzi akumulatorowych z mocowaniem LANYARD READY.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOR LANYARD READY DEWALT [DCB184LR-XJ]:
- akumulator DCB184LR to oryginalny produkt firmy DeWalt,
- akumulator ze smyczą bezpieczeństwa, z nowej serii LANYARD READY, szczególnie przydatnej w pracach na wysokości,
- dzięki zintegrowanej smyczy akumulator jest przywiązany do narzędzia posiadającego punktem mocowania LANYARD READY, co zapobiega jego upadkowi na ziemię w przypadku wysunięcia się z narzędzia,
- akumulator wyposażony został we wskaźnik naładowania LED,
- akumulator nie ma efektu pamięci, co oznacza, że może być ładowany bez względu czy jest rozładowany całkowicie czy tylko w połowie. Ważne aby każdy akumulator Li-Ion po rozpoczęciu ładowania został naładowany do pełna na 100%,
- posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciążeniem, co zwiększa żywotność akumulatora,
- do stosowania we wszystkich istniejących elektronarzędziach DEWALT XR o napięciu 18 V.
PARAMETRY AKUMULATORA DEWALT [DCB184LR-XJ]:
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- napięcie: 18V,
- wymiary: 65 x 110 mm,
- technologia: XR Li-Ion
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 0,65 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048750537 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.75 kg |
| długość opakowania: | 13.80 cm |
| szerokość opakowania: | 8.80 cm |
| wysokość opakowania: | 8.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
