akumulator 18V Li-Ion 5,0Ah DeWALT [DCB184-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB184-XJ
Stan magazynowy: 26
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3044 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V DeWalt DCB184 o pojemności 5,0Ah wykonany w technologii Li-Ion, przeznaczony do narzędzi z serii XR.
Akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOR DEWALT DCB184-XJ:
- akumulator DCB184 to oryginalny produkt firmy DeWalt,
- każdy akumulator wyposażony jest wskaźnik naładowania LED,
- dzięki zastosowanej technologii akumulator ma lekką konstrukcję,
- akumulatory Li-Ion można ładować bez względu na to czy jest rozładowany całkowicie czy tylko w 10%, ale każdy akumulator po rozpoczęciu ładowania należy naładować do 100%,
- mają dużą efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania,
- akumulator DCB184 można stosować do wszystkich istniejących narzędzi DEWALT serii XR o napięciu 18 V,
- dla zabezpieczenia akumulatory serii XR 18V posiadają ochronę przed przegrzaniem / przeciążeniem, co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora,
PARAMETRY AKUMULATORA DCB184-XJ:
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- napięcie: 18 V,
- wymiary: 65 x 110 mm,
- waga: 0,62 kg,
- technologia: XR Li-Ion.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 0,62 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048466933 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.68 kg |
| długość opakowania: | 13.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.50 cm |
| wysokość opakowania: | 8.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
