akumulator 12V Li-Ion 5,0Ah DeWalt [DCB126G-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB126G-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2836 pkt. |
Oryginalny akumulator 12V DeWalt DCB126G-XJ do narzędzi z serii XR, o pojemności 5,0Ah wykonany w technologii Li-Ion.
Ma wzmocnioną konstrukcję włóknem szklanym, a gumowa obudowa akumulatora DCB126G zapewnia ochronę podczas prac w warsztacie samochodowym.
Akumulator ten wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator DeWalt DCB126G:
- oryginalny akumulator firmy DeWalt przeznaczony do stosowania we wszystkich narzędziach z serii XR o napięciu pracy 12V,
- ma konstrukcję wzmocnioną włóknem szklanym,
- gumowa obudowa akumulatora DCB126G zapewnia ochronę przed działaniem pyłów, kurzu, a nawet przed zachlapaniem olejem, benzyną i inną chemią samochodową,
- ten typ akumulatora jest dedykowany specjalnie do prac w warsztacie samochodowym,
- akumulator wykonany w technologii Li-Ion,
- wyposażony we wskaźnik naładowania.
PARAMETRY AKUMULATORA DCB126G:
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- napięcie: 12V,
- waga: 0,47 kg,
- technologia: XR Li-Ion.
Technologia litowo-jonowa w nowoczesnych akumulatorach do narzędzi pozwala na optymalizacje zużycia energii i znacznie wydłużyła czas pracy z jednego naładowania akumulatora. Akumulatory te charakteryzują się dużą ilością cykli ładowań (do 3 razy więcej cykli niż w dotychczasowych akumulatorach Ni-Cd czy Ni-MH).
Akumulatory Li-Ion nie mają "efektu pamięci", można je doładowywać w każdym momencie pracy, nie zalecane jest natomiast przerywanie cyklu ładowania.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 0,47 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048735848 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.47 kg |
| długość opakowania: | 10.50 cm |
| szerokość opakowania: | 9.00 cm |
| wysokość opakowania: | 7.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
