Adapter łączący system PACKOUT z systemem HEAVY DUTY, Milwaukee [4932464081]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932464081
149,90zł brutto
121,87zł netto
186,25zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1499 pkt. |
Adapter łączący system PACKOUT z systemem HEAVY DUTY, Milwaukee [4932464081], pozwalający na łączenie systemu PACKOUT z systemem HEAVY DUTY.
Stosowanie adaptera pozwala na stworzenie dostosowanego do własnych potrzeb mobilnego warsztatu zawierającego wszystkie potrzebne narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter łączący system PACKOUT z systemem HEAVY DUTY, Milwaukee [4932464081]
- adapter pasuje do górnej części skrzyń z systemu PACKOUT i umożliwia przenoszenie ciężkich walizek z systemu HEAVY DUTY,
- takie rozwiązanie pozwala na łatwy transport potrzebnych do pracy narzędzi w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb,
- adapter został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne,
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA MILWAUKEE [4932464081]
- kompatybilne systemy przechowywania: PACKOUT, HEAVY DUTY,
- wymiary (D x S x W): 486 x 336 x 40 mm,
- waga: 630 g,
| wymiary: | 486 x 336 x 40 mm |
| EAN: | 4058546220266 |
| system opakowań: |
|
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 48,6 cm |
| szerokość opakowania: | 33,6 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
