2-biegowa wiertnica diamentowa do pracy na sucho 1700W Makita [DBM130]
-
Producent:
-
Kod producenta:DBM130
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23723 pkt. |
Elektryczna, 2-biegowa wiertnica do betonu firmy Makita model DBM130, do pracy na sucho, wyposażona w silnik o mocy 1700W, pakowana w walizce.
Uniwersalna wiertnica do prac instalatorskich, do wiercenia na sucho do ø 132 mm. Wiertnicę diamentową można stosować w technice grzewczej i sanitarnej oraz podczas budowy instalacji wentylacyjnych, jak również w branży elektrycznej np. do wiercenia otworów pod puszki gniazd elektrycznych.
Wiertnica pozwala na dokładne wiercenie w murze z cegieł oraz w miękkim betonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertnica diamentowa do pracy na sucho 1700W Makita [DBM130]
- wiertnica diamentowa do prac przy instalacjach elektrycznych, hydraulicznych lub grzewczo-klimatyzacyjnych, do wiercenia w murze z cegieł oraz miękkim betonie
- 2-biegowa przekładnia mechaniczna
- wiercenie na sucho do ø 132 mm
- regulacja obrotów przyciskiem włącznika
- sprzęgło przeciążeniowe mechaniczne oraz termiczny wyłącznik przeciążeniowy
- regulowana rękojeść boczna na kołnierzu z przodu maszyny
Wiertnicę DBM130 można stosować z podestem wiertarskim P-40082 (podest wiertarski nie znajduje się na wyposażeniu wiertnicy)
Dane techniczne wiertnicy do betonu Makita [DBM130]
- moc: 1700W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1000 / 0-2000 obr/min,
- uchwyt narzędzia: M18
- maksymalna średnica wiercenia w betonie (z koronką diamentową) bieg 1: 132 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie (z koronką diamentową) bieg 2: 70 mm,
- długość całkowita: 477 mm
- masa: 5,5 kg.
Wyposażenie wiertnicy Makita [DBM130]
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 5,5 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna EE7332L695, walizka |
| max średnica wiercenia w betonie: | 132 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| moc znamionowa: | 1700 W |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381043809 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.58 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 39 cm |
| wysokość opakowania: | 67 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
