zestaw frezów HM do frezarki górnowrzecionowej, trzpień 8mm, 22szt. DeWalt [DT90017-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90017-QZ
527,70zł brutto
429,02zł netto
641,06zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5277 pkt. |
Zestaw 22szt. profesjonalnych frezów HM firmy DeWalt [DT90017-QZ], do stosowania we wszystkich frezarkach górnowrzecionowych w których tuleja mocująca na to pozwala.
Ostrza wykonane z węglików spiekanych HM. Niektóre frezy posiadają łożysko kulkowe, które zdecydowanie wydłuża żywotność narzędzia i podnosi komfort pracy.
Zestaw składa się z frezów do zaokrąglania, do rowkowania, do żłobień, do ćwierćwałków, do wpustów, do wręgów do wycinania kształtowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 22szt. profesjonalny frezów z ostrzami HM z węglika spiekanego firmy DeWalt DT90017-QZ:
- zestaw składa się z 22 frezów z trzpieniem o średnicy 8 mm, przeznaczonych do frezarki górnowrzecionowej,
- niektóre frezy wyposażone w wymienne łożysko kulkowe, które gwarantuje dłuższą żywotność,
- wysokiej jakości ostrza tnące wykonane zostały z wysokiej jakości węglików spiekanych, które zapewniają precyzyjną obróbkę materialu,
- dwie krawędzie tnące umożliwiają uzyskanie precyzję cięcia bez wyszczerbień,
- korpus oraz trzonek zostały zrobione ze stali spełniającej normę EN847-1, która zapewnia maksymalną żywotność,
- korpus opracowany specjalnie do bezodrzutowej pracy w drewnie i materiałach drewnianych,
w skład zestawu frezów trzpieniowych firmy DeWalt [DT90017-QZ] wchodzą:
- Frez do rowków (Ø 6 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do rowków (Ø 8 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do rowków (Ø 10 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do rowków (Ø 12 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do rowków (Ø 16 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do rowków (Ø 20 mm, długość robocza 20 mm),
- Frez do wczepów (Ø 14,3 mm; 14°),
- Frez do żłobień (Ø 8 mm, promień 4 mm),
- Frez do żłobień (Ø 12 mm, promień 6 mm),
- Frez do rowków V (Ø 12,7 mm; 60°),
- Frez do rowków V (Ø 12,7 mm; 90°),
- Frez ćwierćwałkowy (Ø 21 mm, promień 5 mm),
- Frez kształtowy z łożyskiem prowadzącym (Ø 22,22 mm; promień 3,2 mm),
- Frez do wpustów z łożyskiem prowadzącym (Ø 28,7 mm; 45°),
- Frez zaokrąglający z łożyskiem prowadzącym (Ø 22,7 mm; promień 5 mm),
- Frez zaokrąglający z łożyskiem prowadzącym (Ø 28,6 mm; promień 8 mm),
- Frez do wpustów z łożyskiem prowadzącym (Ø 19,9 mm; 22°),
- Frez do krawędzi z łożyskiem prowadzącym (Ø 12,7 mm; długość robocza 25,4 mm),
- Frez kształtowy z łożyskiem prowadzącym (Ø 27 mm, promień 4 mm),
- Frez do żłobień z łożyskiem prowadzącym (Ø 19,5 mm; promień 5 mm),
- Frez do żłobień z łożyskiem prowadzącym (Ø 25,5 mm; promień 8 mm),
- Frez do wręgów z łożyskiem prowadzącym (Ø 31,8 mm; długość robocza 12,7 mm).
| typ frezu: |
|
| liczba narzędzi w zestawie: | 22 szt |
| średnica mocowania: | 8 mm |
| EAN: | 5035048538654 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.38 kg |
| długość opakowania: | 33.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 23.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
