wkręty do płyt G-K 3,5 x 55mm na taśmie DeWalt [DWF4100550]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWF4100550
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1180 pkt. |
Wkręty do płyt G-K na taśmie DeWalt [DWF4100550] 3,5 x 55mm pakowane po 1000szt. w kartonie.
Stosowane do szybkiego, trwałego mocowania płyt gipsowo-kartonowych do konstrukcji drewnianej.
Do stosowania z wkrętarkami do płyt G-K DeWalt z serii DCF620.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkręty do płyt G-K 3,5 x 55mm na taśmie DeWalt [DWF4100550]:
- wkręty do szybkiego i trwałego łączenia konstrukcji drewnianych i płyt gipsowo-kartonowych,
- z łbem, który dzięki swojemu kształtowi zagłębia się w arkuszu gipsu bez rozdzierania górnej warstwy i osadza się nieco pod powierzchnią, co zapewnia schludne i estetyczne wykończenie,
- plastikowa taśma, na której zamocowane są wkręty została zaprojektowania tak, aby montaż przebiegał łatwo i bez zacięć,
- do stosowania we wkrętarkach DeWalt z serii DCF620.
Parametry wkrętów do płyt G-K DeWalt [DWF4100550]:
- długość robocza: 55 mm,
- średnica: 3,5 mm,
- mocowanie: na taśmie z tworzywa,
- przeznaczenie: do konstrukcji drewnianej,
- ilość sztuk w opakowaniu: 1000 szt.
| rodzaj łączenia: | na taśmie z tworzywa |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1000 szt. |
| długość całkowita: | 55 mm |
| średnica gwoździ: | 3,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 75352140698 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.85 kg |
| długość opakowania: | 56.50 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 7.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
