wiertło widiowe do betonu z uchwytem cylindrycznym "Long Life", 2-krawędziowe, 14-300/220mm, Alpen [0032701400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0032701400100
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 444 pkt. |
wiertło widiowe z uchwytem cylindrycznym firmy Alpen o średnicy 14-300/220mm [327014001], wykonane z wysokiej jakości stali przeznaczone do wiercenia bezudarowego i udarowego w cegłach, betonie czy skałach.
Bardzo wydajne i szybkie w wierceniu dzięki agresywnemu ostrzeniu. Frezowane rowki skracają czas odprowadzania urobku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe do betonu, 14-300/220, Alpen [327014001]:
- wiertła widiowe serii LONG-LIFE firmy Alpen produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- wiertła z uchwytem walcowym przeznaczone są do wiercenia bezudarowego i udarowego w betonie, murze czy kamieniu,
- wiertło do betonu cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertło posiada podwójną spiralę, której rowki w procesie produkcyjnym były precyzyjnie frezowane,
- spirala ta pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- do stosowania z udarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami z możliwością mocowania wierteł cylindrycznych,
parametry wiertła widiowego serii LONG-LIFE firmy Alpen [327014001]:
- średnica wiertła: 14,0mm,
- średnica mocowania: 10,0mm
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 130o,
- długość całkowita wiertła: 300mm,
- długość części roboczej: 220mm,
- typ mocowania: walcowe / cylindryczne,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 14 mm |
| średnica mocowania: | 10,0 mm |
| długość całkowita wiertła: | 300 mm |
| długość części roboczej: | 220 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740674948 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.211 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 1.30 cm |
| wysokość opakowania: | 36.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
