wiertło puszkowe do drewna 50mm, Sharp Shark Alpen [0023905000100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023905000100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2218 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło okuciowe firmy Alpen [239050001] o średnicy 50mm, długości całkowitej 90mm, uchwyt zeszlifowany na 10,0mm.
Wiertło wykonane jest z wysokiej jakości stali CV. Szpic centrujący zapewnia duża precyzję wiercenia. Dwa ostrza obwodowe o kształcie fali pozwalają na szybkie, dokładne i bezodpryskowe wiercenie otworów, zapewniają optymalną wydajność skrawania i niezwykle wysoką trwałość wiertła.
Wiertła okuciowe Alpen serii 239 służą do wiercenia bezudarowego w drewnie twardym i miękkim oraz w drewnie klejonym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło puszkowe do zawiasów 50mm [239050001]:
- wiertło okuciowe służy do wiercenia bezudarowego w drewnie twardym i miękkim, w drewnie klejonym,
- posiada dwa ostrza obwodowe o kształcie fali, które pozwalają na szybkie, dokładne oraz bezodpryskowe wiercenie otworów, przedłuża to również żywotność wiertła,
- wysoka jakość ostrzy tnących uzyskana jest dzięki procesowi hartowania i szlifowania,
- ma stoczone mocowanie, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim w zakresie do 10mm,
- wiertła okuciowe firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący (centrujący), dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami.
parametry wiertła okuciowego do drewna firmy Alpen [239050001]:
- średnica wiertła: 50,0mm,
- średnica mocowania: 10,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 90mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 50 mm |
| średnica mocowania: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 90 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740897385 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.180 kg |
| długość opakowania: | 6.27 cm |
| szerokość opakowania: | 6.27 cm |
| wysokość opakowania: | 12.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
