wiertło gniazdowe, puszkowe, samowiercące do drewna 35mm, DeWALT [DT4578-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4578-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 767 pkt. |
Wiertło samowiercące gniazdowe/puszkowe o średnicy 35mm DeWALT DT4578 jest przeznaczone do szybkiego wiercenia otworów w różnych rodzajach drewna, sklejek i płytach gipsowo-kartonowych.
Wiertło do stosowania z narzędziami akumulatorowymi jak i wiertarkami sieciowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło samowiercące, gniazdowe/puszkowe do drewna o średnicy 35mm DeWALT DT4578
Wysokiej jakości wiertło gniazdowe DT4578 przeznaczone jest do szybkiego wiercenia otworów w różnych rodzajach drewna, sklejki czy w płytach OSB przy użyciu wiertarko-wkrętarek akumulatorowych bądź wiertarek sieciowych.
Cechy wierteł samowiercących gniazdowych DeWALT:
- gwintowane wiertło pilotujące w centralnej części wiertła ułatwia precyzyjne nawiercanie w żądanym punkcie oraz zapewnia dobra prędkość wiercenia
- uchwyt ma 3 powierzchnie zaciskowe sfrezowane co umożliwia pewne trzymanie w każdym uchwycie wiertarskim i zapobiega obracaniu się w trakcie pracy, uchwyt wiertła ma średnicę 12,7mm
- specjalny kształt i geometria ostrzy wierteł samowiercących, gniazdowych zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia
- przy pracy wiertłami samowiercącymi nie jest wymagana siła posuwu, odpowiednia siła jest uzyskiwana przy prędkości obrotowej (optymalna 500 - 1400 obr/min)
Do wierteł samowiercących DeWALT mozna stosować oryginalna przedłużkę o długości 140mm (DT4592) pozwalającą wiercić głębsze otwory lub w miejscach o ograniczonej dostępności.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 35 mm |
| średnica mocowania: | 12,7 mm |
| długość całkowita wiertła: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048072035 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| długość opakowania: | 14.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.50 cm |
| wysokość opakowania: | 7.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
