uniwersalna pilarka stołowa 260/30mm, 1500W, Makita [MLT100N]
-
Producent:
-
Kod producenta:MLT100N
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26877 pkt. |
Uniwersalna pilarka stołowa MAKITA model MLT100N, wyposażona w silnik o mocy 1500W z funkcja łagodnego rozruchu i z tarczą o średnicy 260mm.
Pilarka MLT100N to doskonałe narzędzie do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna, płyt wiórowych czy OSB z regulowaną głębokością i kątem cięcia.
Świetne rozwiązanie dla firm montażowo-budowlanych.
Do pilarki MLT100N, na zamówienie, dostępny jest składany stół montażowy z kółkami ułatwiającymi transport model JM27000300.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.stołowa pilarka tarczowa Makita [MLT100N]:
- wyposażona w silnik o dużej mocy 1500 W i tarczę pilarską o średnicy 260 mm,(dopuszczalne jest zamontowanie tarczy o średnicy 255 mm)
- posiada stabilny stół wykonany z ciśnieniowego aluminium o wymiarach 665 x 753mm pozwalający ciąć duże elementy,
- zastosowano w pilarce tylne i boczne przedłużenie stołu (maksymalny wymiar stołu to 1045 x 1066 mm),
- przeznaczona do cięcia różnorodnych materiałów o maksymalnej głębokości do 93mm,
- niewielkie rozmiary i waga zaledwie 34,1kg ułatwiają transport,
- dla zwiększenia wygody i komfortu pracy pilarka MLT100N wyposażona została w funkcję anty-restart, hamulaec elektryczny i łagodny rozruch,
- posiada regulowany kąt pochylenia tarczy przy cięciu do 45o,
- ma rowki prowadzące prowadnicy kątowej w kształcie litery "T" zabezpieczające prowadnicę przed podnoszeniem, prowadnica jest z dociskiem materiału
- montaż i demontaż osłony tarczy odbywa się beznarzędziowo,
- ma możliwość rozcinania wzdłużnego płyt warstwowych w zakresie od 4 do 8 mm
- wersja N zgodna jest z nowym standardem IEC/EN/AS/NZS 62841:
- dodany palec osłony w celu zmniejszenia odrzutu (tzw. kick-back)
- dodana górna osłona w celu kontroli maksymalnego rozmiaru obrabianego materiału
- zmieniona została śruba mocująca osłonę: ze śruby sześciokątnej na śrubę torx plus
parametry techniczne pilarki tarczowej [MLT100N]:
- moc znamionowa: 1500 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4300 obr./min,
- średnica tarczy: 260 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 93 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 64 mm,
- waga: 34,1 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 726 x 984 x 333 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej Makita [MLT100N]:
- tarcza pilarska z 40 zębami: [JM27000097],
- prowadnica równoległa: [JM27000202],
- przymiar do cięcia ukośnego,
- popychacz,
- adapter,
- osłona tarczy,
- klucze montażowe,
- opakowanie: karton.
| waga kg: | 34,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z 40 zębami [JM27000097], prowadnica równoległa [JM27000202], przymiar do cięcia ukośnego, popychacz, adapter, osłona tarczy, klucze montażowe |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 93 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 64 mm |
| wymiary stołu roboczego: | 665x753 (1045x1066) mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381868198 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 43 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
