uniwersalna pilarka stołowa 250/30mm, 2000W, DeWalt [DWE7492-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE7492-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 50,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26890 pkt. |
Uniwersalna pilarka stołowa DeWALT model DWE7492, wyposażona w silnik o mocy 2000W i tarczę pilarską o średnicy 250mm.
Pilarka idealna do cięcia wzdłużnego, poprzecznego, ukosowego i skośnego drewna, płyt wiórowych czy OSB z regulowaną głębokością i kątem cięcia.
Stabilna, lekka i wygodna w transporcie, świetne rozwiązanie dla firm montażowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Stołowa pilarka tarczowa Dewalt DWE7492
- Mocny silnik 2000 W pozwala na dużą wydajność
- Masa maszyny 26,6 kg i zoptymalizowana budowa czynią z niej najwygodniejsze, przenośne urządzenie w swojej klasie
- Stalowa rurowa obudowa ramowa zabezpiecza pilarkę przed skutkami uderzeń i upadków
- Zębatkowy mechanizm wysuwania prowadnicy, przednia i tylna blokada oraz dobrze czytelne skale zapewniają nadzwyczajną dokładność i łatwość użytkowania
- Profesjonalny system prowadnic ze zderzakiem do wyznaczania szerokości ciętego materiału, w wersji przenośnej, umożliwia cięcia wzdłużne do wymiaru w arkuszach o szerokości ponad 825 mm
- przeźroczysta osłona do odsysania pyłu
- pilarka stołowa DeWalt DWE7492 posiada przestawną przykładnicę, która zintegrowana jest z dwoma skalami. W zależności od wybranej pozycji szerokość od tarczy do przykładnicy wynosi 63cm dla skali żółtej oraz 83cm dla skali białej
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ DWE7492:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr/min,
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu w lewo: 45o,
- maksymalny kąt cięcia skośnego: 45-90o,
- cięcie ukosowe: 30-90o,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 77 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 55 mm,
- długość cięcia wzdłużnego: 825mm
- grubość tarczy tnącej: 2,0mm
- grubość klina rozszczepiającego: 2,3mm
- waga: 26,5 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 680 x 650 x 330 mm.
Wyposażenie pilarki stołowej DWE7492 DeWALT
- tarcza pilarska 250/30mm, 24 zęby, DT1158
- klin rozszczepiający zwykły
- adapter AIRLOCK do podłączenia do odkurzacza do odsysania z dołu
- kątomierz
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 26,5 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 250/30mm, klin rozszczepiający, adapter AIRLOCK do podłączenia do odkurzacza do odsysania z dołu, kątomierz, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 77 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 55 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048692653 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 34.00 kg |
| długość opakowania: | 85.50 cm |
| szerokość opakowania: | 74.00 cm |
| wysokość opakowania: | 37.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
