szlifierka stołowa dwutarczowa 2x150mm, 250W, Makita [GB602W]
-
Producent:
-
Kod producenta:GB602W
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6881 pkt. |
Stołowa dwutarczowa szlifierka Makita model GB602W, z silnikiem o mocy 250W i oboma tarczami o średnicy 150mm.
Popularna szlifierka służąca do prac polerskich i szlifierskich z jednofazowym silnikiem prądu przemiennego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka dwutarczowa, stołowa firmy Makita o symbolu [GB602W]:
- wyposażona w silnik prądu przemiennego, jednofazowy z rozruchem kondensatorowym nie wymagający prac konserwacyjnych,
- przeznaczona do szlifowania i polerowania,
- posiada obustronną osłonę zabezpieczająca przed iskrami regulowaną bez użycia narzędzi
- wyposażona jest w tarczę szlifierską A60 wykorzystywaną przy zgrubnych pracach szlifierskich, oraz z tarczą WA60 wykorzystywaną przy pracach ogólnych,
- ma uchwyt do ostrzenia tarczy na wyposażeniu
parametry szlifierki stołowej Makita GB602W:
- moc znamionowa: 250W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2850 obr/min,
- średnica tarczy szlifierskiej: 150 mm,
- średnica otworu tarczy: 12,7mm,
- waga (EPTA): 9,0 kg,
- wymiary (długość): 375 x 348 x 286 mm.
wyposażenie szlifierki stołowej Makita GB602W:
- kamień szlifierski A60 150x6,4x12,7mm: [B-51895],
- kamień szlifierski WA60 150x16x12,7mm: [B-51926],
- okulary ochronne,
- komplet kluczy,
- instrukcja obsługi.
| na wyposażeniu: | kamień szlifierski A60 150x6,4x12,7mm: [B-51895], kamień szlifierski WA60 150x16x12,7mm: [B-51926], okulary ochronne, komplet kluczy, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2850 obr/min |
| wymiary: | 375 x 348 x 286 mm |
| średnica otworu tarczy: | 12,7 mm |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| moc znamionowa: | 250 W |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381091008 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 10.7 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 34 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
