szczypce uniwersalne, kombinerki, 160mm KNIPEX [03 01 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:03 01 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 643 pkt. |
Profesjonalne kombinerki KNIPEX [03 01 160], z rękojeściami jednokomponentowymi o długości 160 mm.
Wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości ostrza do 60HRC.
Część tnąca umożliwia cięcie drutu twardego o średnicy 2,0 mm, drutu średnio twardego o średnicy do 3,1 mm, linki miedzianej o średnicy do 10 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne, kombinerki z rękojeścią jednokomponentową KNIPEX [03 01 160]:
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- część tnąca umożliwia cięcie twardego i średnio twardego drutu
- znakomite do cięcia przewodów wielożyłowych, drutów i linek,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 60 HRc.
- wyposażone w jednokomponentowe rękojeści, zapewniają pewny chwyt,
- wykonane według norm DIN ISO 5746
Parametry szczypiec uniwersalnych [03 01 160]:
- długość całkowita kombinerek: 160 mm,
- rękojeści: jednokomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego do: 2,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu średnio twardego stalowego do: 3,1 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 10 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 16 mm²,
- waga: 187 g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 187 g |
| EAN: | 4003773013235 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,1 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 10 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.187 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 4.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
