szczypce przegubowe CoBolt do cięcia drutu, długość 200mm, Knipex [71 32 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:71 32 200
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2180 pkt. |
Profesjonalne, kompaktowe szczypce tnące przegubowe CoBolt®firmy KNIPEX model 71 32 200 o długości całkowitej 200 mm ze sprężyną i blokadą rozwarcia. Wyposażone w wielokomponentowe rękojeści.
Przeznaczone do cięcia drutu miękkiego, twardego i fortepianowego min.: prętów, gwoździ, nitów, drut typu piano do 3,6mm średnicy.
Szczypce CoBolt® 71 32 200 dzięki specjalnej konstrukcji i wgłębieniu w ostrzach tnących ułatwione jest cięcie nawet grubych detali wykorzystując optymalne ustawienie dźwigni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce przegubowe CoBolt®do cięcia drutu firmy Knipex [71 32 200]:
- szczypce przegubowe CoBolt®wymagają o 60 % mniej siły w porównaniu ze zwykłymi nożycami tnącymi bocznymi o zwiększonym przełożeniu,
- ich genialny mechanizm przekładniowy zapewnia szczególnie wysokie przełożenie dźwigni przy bardzo małym tarciu,
- siła cięcia jest ponad 30-krotnie większa niż siła przyłożona przez użytkownika.
- posiada precyzyjne ostrza do cięcia drutu miękkiego i twardego oraz drutu fortepianowego,
- znakomicie sprawdza się również przy cięciu np.: sworzni, gwoździ, prętów, nitów itp.o średnicy do 5,2 mm,
- specjalna konstrukcja złącza zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- wgłębienie w ostrzu wykonane w pobliżu złącza ułatwia cięcie grubego drutu poprzez optymalne wykorzystanie przełożenia dźwigni. Dzięki temu nie jest konieczne przestawianie chwytu jak w przypadku zwykłych szczypiec,
- szczypce mają ostrza oddzielnie hartowane indukcyjnie, twardość ostrzy ok. 64 HRc,
- wykonane ze stali chromowo-wanadowej o dużej wytrzymałości, kutej i wielokrotnie hartowanej olejowo,
- szczypce 71 32 200 mają doskonałą wydajność cięcia, a ostrza o mikrostrukturze ułatwiają przecinanie przewodów o dużych przekrojach,
- wyposażone w powierzchnią chwytającą pod złączem do chwytania i przeciągania drutów o średnicy od Ø 1,0 mm,
- ma wąskie rękojeści z wielokomponentowymi nasadkami, bez kołnierza, zapewniające lepsze trzymanie i łatwiejszy transport,
- duża powierzchni przyłożenia siły zapewnia lepszy rozkład nacisku i wygodniejszą pracę,
- sprężyny rozwierające i blokada połączone dodatkowo z rękojeściami zapewniają komfortową pracę i bezpieczny transport,
parametry szczypiec przegubowych CoBolt firmy Knipex [71 32 200]:
- długość całkowita szczypiec A: 200 mm,
- typ ostrza: ostrze środkowe,
- sprężyna: tak,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego: 6,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu o średniej twardości: 5,2 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego: 4,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu fortepianowego: 3,6 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, czarne,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 370 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 370 g |
| EAN: | 4003773066880 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 3,6 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 5,2 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 6,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | środkowe |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.395 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
