skrzynia narzędziowa na kółkach TStak 2.0, DeWALT [DWST83347-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST83347-1
244,40zł brutto
198,70zł netto
314,64zł
Promocja trwa do 31.07.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 49
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2444 pkt. |
Skrzynia narzędziowa na kółkach TStak 2.0 model [DWST83347-1] firmy DeWALT, przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Świetne rozwiązanie do przechowywania różnych elektronarzędzi.
Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie z innymi skrzyniami systemu TSTAK oraz TSTAK 2.0. Produkowane są z tworzywa o bardzo wysokiej wytrzymałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.skrzynia narzędziowa na kółkach TStak 2,0 DeWALT [DWST83347-1]
- zatrzaski boczne umożliwiają łączenie z innymi skrzyniami systemu TSTAK oraz TSTAK 2.0
- ulepszona wersja skrzyni: DWST1-75799
- uszczelki w pokrywie sprawiają że skrzynia jest pyłoszczelna oraz wodoodporna (zgodne z klasą odporności IP54)
- wewnętrzny punkt mocowania przeznaczony do zainstalowania przywieszki z nadajnikiem Bluetooth umożliwiającej śledzenie lokalizacji skrzyni - poprzez darmową aplikację systemu Tool Connect™ DeWALT
- skrzynię można zamknąć na kłódkę (nie ma kłódki na wyposażeniu)
- uchwyt teleskopowy - wygodny transport narzędzi
- mocne koła o średnicy 7 cali
- dodatkowy organizer w postaci wewnętrznej tacki.
parametry skrzyni DWST83347-1:
- wymiary: 635 mm x 512 mm x 435 mm
- wymiary wewnętrzne (D x S x W): 430 x 300 x 310 mm
- ładowność: 50 kg
| wymiary: | 635 mm x 512 mm x 435 mm mm |
| EAN: | 3253561833472 |
| system opakowań: | DeWalt TStak 2.0 |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5.05 kg |
| długość opakowania: | 63.50 cm |
| szerokość opakowania: | 49.00 cm |
| wysokość opakowania: | 42.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Solidna skrzynia wozi naprawdę dużą wieże ze skrzynek z narzędziami DeWalt
