sekator jednoręczny Bahco [P1-20] rękojeści z tworzywa
-
Producent:
-
Kod producenta:P1-20
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1706 pkt. |
Sekator jednoręczny BAHCO P1-20 z komfortowymi rękojeściami z tworzywa kompozytowego, przeznaczony do przycinania winorośli i krzewów w sadach oraz roślin ozdobnych. Maksymalna grubość przycinanych gałęzi wynosi 20 mm.
Tradycyjny sekator ogrodowy, do ogólnego zastosowania, bardzo lekki i wytrzymały.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator ogrodowy Bahco [P1-20]:
- tradycyjny sekator jednoręczny, przeznaczony do przycinania roślin w sadach, winnicach, oraz roślin ozdobnych,
- komfortowo wyprofilowane rękojeści sekatora wykonane zostały z tworzywa kompozytowego,
- precyzyjne, szlifowane ostrza tnące wykonane zostały z wysokiej jakości stali,
- sekator wyposażony jest w przycisk blokady,
- dostępne są części zamienne.
Parametry techniczne sekatora Bahco [P1-20]:
- maksymalna średnica cięcia: 20 mm,
- długość całkowita: 200 mm,
- waga: 225 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 225 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518044572 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
