Ścisk stolarski równoległy, 1200mm, DeWalt [DWHT83832-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT83832-1
| Dostawa |
Ścisk stolarski równoległy 1200mm firmy DeWalt typ DWHT83832-1 do mocowania na dużych powierzchniach.
Długi ścisk nadaje się do mocowania wszelkich elementów drewnianych. Można go stosować jako ścisk ściskający lub rozpychający.
Osiąga siłę mocowania do 680kG.
Ścisk stolarski równoległy, 1200mm, DeWalt [DWHT83832-1]:
- ścisk równoległy o długości 1200 mm ma solidną konstrukcję pozwalającą na rozpieranie i ściskanie z siłą do 680 kG (to 6600N),
- wyposażony w ergonomiczny, dwukomponentowy uchwyt zapewniający lepsze trzymanie,
- znakomicie sprawdza się przy obróbce drewna, np. do produkcji mebli,
- zwłaszcza przy klejeniu wielu kawałków drewna ze sobą na blat czy półkę, gdzie potrzebna jest duża siła ściskająca,
PARAMETRY TECHNICZNE Ścisku firmy DeWalt [DWHT83832-1]:
- długość całkowita: 1200 mm,
- siła docisku: 680 kG (to 6600N),
- wysięg: 95 mm,
- waga:
| długość całkowita: | 1200 mm |
| zakres roboczy: | 95 mm |
| siła zacisku: | 6600 N |
| EAN: | 3253561838323 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.43 kg |
| długość opakowania: | 139.5 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
