ścisk automatyczny 600x82mm DeWalt [DWHT0-83194]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-83194
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1313 pkt. |
Ścisk automatyczny 600mm do uniwersalnego zastosowania DeWalt DWHT0-83194, pozwala na sprawną obsługę przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy jest potrzeba użycia drugiego narzędzia.
Ścisk ma możliwość zaciskania z siłą do 135 kg. Posiada przycisk szybkiej zmiany pozwalający łatwo zamienić ścisk w rozpórkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ścisk automatyczny 600x82mm DeWalt [DWHT0-83194]:
- profesjonalny, duży ścisk (zacisk) to uniwersalne narzędzie do wszelkiego rodzaju prac stolarskich i montażowych z łatwą obsługą w każdej sytuacji,
- z siłą zacisku wynoszącą 135 kg,
- obsługa zacisku jest możliwa przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy jest potrzeba użycia drugiego narzędzia,
- korpus wzmocniony nylonem i hartowana prowadnica zapewniają ściskowi siłę i wytrzymałość,
- przycisk szybkiej zmiany pozwala na łatwą zmianę ścisku w rozpórkę,
- wyjmowane podkładki szczęk chronią ściskane powierzchnie przed zabrudzeniami.
Dane techniczne zacisku DeWalt [DWHT0-83194]:
- siła zacisku: 135kg,
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 600mm,
- głębokość uchwytu: 82mm
| zakres roboczy: | 600 mm |
| wysięg: | 82 mm |
| siła zacisku: | 1323 N |
| EAN: | 3253560831943 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.84 kg |
| długość opakowania: | 79.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 23.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
