ścisk automatyczny 150x62mm DeWalt [DWHT0-83139]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-83139
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 763 pkt. |
Ścisk automatyczny 150 mm DeWalt DWHT0-83139, ze szczękami o wysokości 62 mm. Pozwala na sprawną obsługę przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy istnieje potrzeba użycia drugiego narzędzia.
Ścisk ma możliwość zaciskania z siłą do 63 kg. Wyjmowane podkładki szczęk chronią ściskane powierzchnie przed zabrudzeniami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ścisk automatyczny 150x62mm DeWalt [DWHT0-83139]:
- profesjonalny ścisk (zacisk) to uniwersalne narzędzie do wszelkiego rodzaju prac stolarskich i montażowych z łatwą obsługą w każdej sytuacji,
- z siłą zacisku wynoszącą 63 kg,
- obsługa zacisku jest możliwa przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy jest potrzeba użycia drugiego narzędzia,
- korpus wzmocniony nylonem i hartowana prowadnica z hartowanej stali zapewniają ściskowi siłę i wytrzymałość,
- wyjmowane podkładki szczęk chronią ściskane powierzchnie przed zabrudzeniami.
Dane techniczne zacisku DeWalt [DWHT0-83139]:
- siła zacisku: 63 kg,
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 150 mm,
- głębokość uchwytu: 62 mm
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga kg: | 0,293 kg |
| zakres roboczy: | 150 mm |
| wysięg: | 62 mm |
| siła zacisku: | 617 N |
| EAN: | 3253560831394 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.29 kg |
| długość opakowania: | 30.70 cm |
| szerokość opakowania: | 2.10 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
