rękawice wzmocnione bez palców, rozmiar L/9, Performance, DeWALT [DPG213L]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG213L
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 568 pkt. |
Rękawice robocze bezpalcowe, wzmocnione, Performance, DeWALT DPG213L, w rozmiarze L / 9.
Rękawice wyprodukowane z trwałych materiałów, nie posiadają palców, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno do wykonywania precyzyjnych prac, jak i podczas przenoszenia towarów czy prac warsztatowych. Wstawka z materiału frotte na wierzchniej stronie rękawic pozwala ocierać pot z czoła.
Rzepy umożliwiają dobre dopasowanie do nadgarstka przy zachowaniu swobody ruchów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękawice wzmocnione bez palców, rozmiar L/9, Performance, DeWALT [DPG213L]:
- rękawice robocze nie posiadają palców, co pozwala na wykonywanie precyzyjnych prac,
- podwójne pokrycie wewnętrznej, chwytnej części dłoni zapewnia pewny chwyt oraz trwałość rękawic,
- posiadają neoprenowe wzmocnienia na kostkach palców,
- wstawka z materiału frotte na wierzchniej stronie rękawic pozwala ocierać pot z czoła,
- rękawice zostały wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się np. podczas przenoszenia towarów czy prac warsztatowych,
- posiadają rzepy umożliwiające odpowiednie dopasowanie do nadgarstka.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH BEZPALCOWYCH DEWALT [DPG213L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 3141X,
- odporność na przetarcie: 3,
- odporność na przecięcie: 1,
- wzmocnienia na palcach: nie,
- regulacja mankietów: tak

| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326273952 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: |
|
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0,07 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
