przecinarka ręczna z tarczą diamentową 125mm do glazury, marmuru, granitu, do cięcia na mokro, 860W, Makita [4101RH]
-
Producent:
-
Kod producenta:4101RH
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11714 pkt. |
Profesjonalna przecinarka do cięcia na mokro Makita 4101RH z tarczą diamentową o średnicy 125 mm do materiałów ceramicznych, granitu, marmuru, wyposażona w silnik o mocy 860 W.
Maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90° wynosi 41,5 mm, przy kącie 45° wynosi 26 mm. Doprowadzenie wody umożliwia cięcie bezpyłowe.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przecinarka na mokro do płytek ceramicznych, marmuru, granitu, 125mm, 860W, Makita [4101RH]:
- przecinarka do cięcia na mokro cięcia materiałów ceramicznych, marmuru, granitu, itp.,
- łatwa i bezpieczna podczas pracy przecinarka wyposażona jest w silnik o mocy 860W,
- z wyłącznikiem przeciwporażeniowym na 230 V,
- tarcza diamentowa o średnicy 125 mm umożliwia cięcie na maksymalną głębokość 41,5 mm,
- segment ciągły tarczy zapobiega wyrywaniu krawędzi ciętego materiału,
- przechylana o 45° podstawa umożliwia cięcie ukosowe,
- głębokość cięcia regulowana bezstopniowo w zakresie 0-34 mm,
- łagodny rozruch poprawia bezpieczeństwo pracy,
- dobre wyważenie przecinarki ułatwia prowadzenie w ciętym materiale,
- dzięki zamkniętej tarczy nie występuje wyłamywanie krawędzi tnącej,
- doprowadzenie wody umożliwia bezpyłową pracę.
Parametry techniczne przecinarki Makita [4101RH]:
- moc znamionowa: 860 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr./min.,
- maks. głębokość cięcia: 41,5 mm,
- maks. głębokość cięcia przy 45°: 26 mm,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- wymiary (D x S x W): 236 x 223 x 158 mm,
- waga (EPTA): 2,9 kg
Wyposażenie przecinarki Makita [4101RH]:
- tacza diamentowa 125 mm,
- wyłącznik ochronny prądowy,
- adapter do przyłączenia wody,
- wąż,
- klucz 22 mm [781011-1],
- klucz imbusowy 5,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | tacza diamentowa 125 mm, wyłącznik ochronny prądowy, adapter do przyłączenia wody, wąż, klucz 22 mm [781011-1], klucz imbusowy 5, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 860 W |
| praca na mokro: | tak |
| max głębokość ciecia: | 41,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381026574 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.3 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 23 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
