profesjonalny sekator dwuręczny dźwigniowy do gałęzi 800mm, Bahco [P280-SL-80]
-
Producent:
-
Kod producenta:P280-SL-80
259,30zł brutto
210,81zł netto
286,00zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2593 pkt. |
Profesjonalny dwuręczny sekator dźwigniowy firmy BAHCO model P280-SL-80, do cięcia gałęzi o średnicy do 55mm.
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi rękojeściami o dużym zasięgu, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Duża siła cięcia i wzmocnione przeciwostrze, odporne na intensywne użytkowanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny, dwuręczny sekator dźwigniowy do gałęzi Bahco P280-SL-80:
- silny sekator ze szczękami poruszanymi za pośrednictwem dźwigni
- z wygodnymi rękojeściami wykonanymi z lekkiego aluminium.
- ostrza w pełni utwardzanej stali pokrytej Xylanem® zmniejszającym siły tarcia
- mechanizm dźwigniowy zwiększa siłę cięcia o 50% i pozwala na cięcie gałęzi o średnicy do 55 mm
- dostępne części zamienne.
Sekator do gałęzi Bahco P280-SL-80:
- długość całkowita: 800 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 55 mm
- waga: 1318 g.
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga kg: | 1318 kg |
| max średnica cięcia: | 55 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518301330 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.360 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
