półokrągły brzeszczot do narzędzi wielofunkcyjnych z węglikiem do usuwania fug DeWALT [DT20717-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20717-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 492 pkt. |
Półokrągły brzeszczot z nasypem węglikowym do szybkiego usuwania fug DeWalt [DT20717] współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt'a np: DWE315KT i DCS355D2 ;
Brzeszczot przeznaczony do usuwania zniszczonych fug o szerokości 3 mm oraz do frezowania rowków w tynku, gazobetonie i materiałach podobnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.półokrągły brzeszczot o średnicy 95mm firmy DeWalt o symbolu DT20717:
- przeznaczony do frezowania grubych fug w płytkach ceramicznych, szczelin w tynku i w podobnych materiałach,
- brzeszczot ma ostrze proste i wykonane z węglików spiekanych do szybkiego usuwania fug,
- kompatybilny ze wszystkimi typowymi narzędziami oscylacyjnymi różnych producentów.
parametry brzeszczotu DT20717:
- średnica brzeszczotu: 95 mm,
- grubość frezowania: 3 mm,
- materiał ostrza: węglik spiekany,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do usuwania fug |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| materiał ostrza: | węglik |
| EAN: | 5035048099407 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.08 kg |
| długość opakowania: | 14.50 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
