pobijak do konstrukcji ścian G-K do gwoździarki DCN890, DeWalt [DCN8904-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN8904-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1703 pkt. |
Pobijak do konstrukcji ścian G-K firmy DeWalt [DCN8904-XJ] przeznaczony do współpracy z gwoździarką DCN890.
Dostarczany jako wyposażenie przy zakupie gwoździarki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pobijak do konstrukcji ścian G-K firmy DeWalt [DCN8904-XJ]:
- przeznaczony do współpracy z gwoździarką DCN890,
- dostarczany jako wyposażenie przy zakupie gwoździarki
| rodzaj łba: | okrągły pełny |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| przeznaczone do narzędzia: | DCN890 |
| EAN: | 5035048678268 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 9.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.50 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
