pilarka tarczowa/zagłębiarka 165/20mm, 1300W, Makita [SP6000J]
-
Producent:
-
Kod producenta:SP6000J
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17842 pkt. |
Profesjonalna zagłebiarka firmy Makita [SP6000J] posiada silnik o mocy 1300W, pakowana w walizce systemowej serii MakPac.
Maszyna ma możliwość zagłębienia się w materiał w dowolnym miejscu, współpracy z szyną prowadzącą oraz posiada regulację dokładności cięcia.
Maksymalna głębokość cięcia / zagłębiania SP6000J to 56mm przy średnicy tarczy 165mm.
zagłębiarka znakomicie sprawdza się wszędzie tam gdzie konieczne jest bardzo dokładne i czyste cięcie, i ma stały moment obrotowy bez względu na obciążenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalna zagłębiarka Makita [SP6000J]:
- wyposażona w silnik (z hamulcem) o mocy 1300 W, pakowana jest w walizce systemowej MackPack,
- korpus pilarki wykonany został z lekkiego stopu magnezowego,
- elektroniczne sterowanie prędkością pozwala na jej dostosowanie do konkretnego rodzaju wykonywanej pracy i obrabianego materiału, a pełnofalowa elektronika zapewnia stałą prędkość,
- precyzyjna regulacja ustawienia względem szyny pozwala na bardzo dokładne cięcie,
- zagłebiarka pozwala na cięcie bardzo blisko krawędzi - 18mm,
- dokładność cięcia może być ustawiana do 2mm,
- posiada odprowadzenie wiórów w tył (do kierunku cięcia), oraz możliwość podłączenia do urządzenia odsysającego,
- ma możliwość zagłębienia tarczy w materiale,
- maksymalny kąt pochylenia to 48o,
- współpracuje z szyną prowadzącą.
parametry zagłębiarki SP6000J:
- moc znamionowa: 1300W,
- średnica tarczy: 165mm,
- średnica otworu tarczy: 20mm,
- liczba zębów: 48z,
- maksymalna głębokość cięcia
- przy kącie 90o: 56mm,
- przy kącie 45o : 40mm,
- przy kącie 48o : 38mm,
- waga: 4,1kg.
wyposażenie zagłębiarki SP6000J:
- tarcza 165/20mm [A-89632],
- opakowanie: walizka MakPac
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza 165/20mm 48 zębów, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2000-5800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| moc znamionowa: | 1350 W |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 56 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 40 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381638999 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.6 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
