Piła otwornica 24mm, bimetaliczna serii EXTREME DeWalt [DT90302-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90302-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 646 pkt. |
Piła otworowa bimetaliczna serii EXTREME firmy DeWALT DT90302-QZ otwornica o średnicy 24mm wykonana w technologii BiM.
Otwornica to niezastąpione narzędzie do wycinania otworów w stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium, drewnie, tworzywie sztucznym.
Dostępna jest bardzo szeroka gama średnic pił otworowych od 14 do 210mm - sprawdź.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła otwornica 24mm, serii EXTREME firmy DeWalt [DT90302-QZ]:
- otwornica z zębami ze stali HSS znakomicie sprawdza się w stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium, drewnie, tworzywie sztucznym,
- nowy, opatentowany kształt zęba umożliwia szybkie usuwanie wiórów,
- nowa otwornica serii EXTREME ma do 50% większą żywotność i 2 razy większa wytrzymałość w porównaniu do poprzednich otwornic DeWalt Extreme,
- przeznaczona do stosowania z uchwytem szybkomocującym,
- piły otworowe mają utwardzana powłokę, która zmniejsza tarcie powierzchni i lepiej odprowadza ciepło zwiększając jej trwałość,
parametry techniczne otwornicy DeWalt DT90302:
- średnica wiercenia: 24mm,
- głębokość wiercenia: 37mm,
- typ zęba: BiM
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: | 24 mm |
| głębokość wiercenia: | 37 mm |
| EAN: | 5054905250461 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.06 kg |
| długość opakowania: | 13.20 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 5.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
