piła konturowa, licowa do drewna 165mm, BAHCO [301]
-
Producent:
-
Kod producenta:301
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 536 pkt. |
Piła konturowa, licowa do drewna 165mm, BAHCO [301], do brzeszczotów o długości 165mm.
Maksymalna głębokości wycinania od krawędzi obrabianego materiału to 125mm.
Profesjonalna piła do prac precyzyjnych w drewnie, sklejkach czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła konturowa, licowa do drewna BAHCO [301]:
- znakomita piła do precyzyjnego cięcia i wycinania różnych nietypowych konturów w drewnie, sklejce w tworzywach sztucznych,
- wysokość ramion piły konturowej to 125mm i maksymalnie do tej głębokości od brzegu można wycinać w materiale,
- łatwy sposób wymiany brzeszczotu, umieszczonego na sworzniach obracanych o 360°
- ma wygodną, drewnianą rękojeść wykonaną z drewna bukowego,
- piła 301 wykonana z profilu stalowego ocynkowanego,
- dostarczana z 1 brzeszczotem, zęby frezowane, rozwiedzione, podziałka 14 zębów/cal.
| długość ostrza: | 165 mm |
| waga: | 260 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 7311518001384 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.28 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
