otwarty kufer narzędziowy 26,5l TStak DeWALT [DWST1-71228]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST1-71228
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1229 pkt. |
Wytrzymała, otwarta skrzynia narzędziowa model DWST1-71228 firmy DeWALT z nowego systemu TStak, przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Otwarta skrzynia narzędziowa o wymiarach 440 x 320 x 275mm daje możliwość pionowego przechowywania większych narzędzi.
Wszystkie skrzynie z systemu TStak wyposażone są w mocne zaczepy umożliwiające dowolne ich łącznie. Produkowane są z tworzywa o bardzo wysokiej wytrzymałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.otwarta skrzynia narzędziowa TStak DeWALT [DWST1-71228]
- otwarta skrzynia narzędziowa o wymiarach 440 x 320 x 275mm
- daje możliwość pionowego przechowywania większych narzędzi
- ergonomiczny składany uchwyt ułatwia przenoszenie i przechowywanie
- specjalne zaczepy pozwalają na modułowe, stabilne łączenie skrzyń z systemu TStak
- tabliczka znamionowa do identyfikacji zawartości
- pojemność 26,5l
System łączenia skrzyń TStak DeWALT jest prosty i szybki w obsłudze. Dostępnych jest kilka modeli skrzyń systemowych o różnej wielkości i przeznaczeniu, pozwala to na dowolną ich konfigurację. Są także dwa wózki do systemu TStak ułatwiające transport skrzyń.
| wymiary: | 440 x 320 x 275 mm |
| EAN: | 3253561712289 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| pojemność : | 26,5 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.88 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 32.00 cm |
| wysokość opakowania: | 26.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
