opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 18V, 10L, Makita [DUS108Z] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DUS108Z
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10974 pkt. |
Akumulatorowy spryskiwacz plecakowy Makita [DUS108Z], ze zbiornikiem o pojemności 10 litrów, przeznaczony do wykonywania oprysków i podlewania roślin, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Bardzo wydajny spryskiwacz z podwójną dyszą w kształcie litery I, z szerokim kątem oprysku. Wyprodukowany został w technologii XPT, dzięki czemu jest odporny na pył i wilgoć, posiada również technologię Wet Guard, która umożliwia pracę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre (klasa izolacji IP54).
Opryskiwacz wyposażony jest w wąż o długości 1,7 metra pozwala na swobodną pracę w momencie gdy opryskiwacz jest umieszczony na ziemi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 18V Makita [DUS108Z]:
- akumulatorowy spryskiwacz plecakowy przeznaczony do wykonywania oprysków i podlewania roślin,
- ze zbiornikiem o pojemności 10 litrów i uchwytem na lancę,
- wyposażony w pompę membranową oraz podwójną dyszę w kształcie litery I, z szerokim kątem oprysku,
- wykonany zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada również Technologię Wet Guard, dzięki czemu ma wysoką odporność na wodę, pozwalającą na pracę nawet wtedy, gdy jest mokry,
- jest odporny na pył i wilgoć (klasa izolacji IP54),
- podręczna dźwignia ułatwia obsługę,
- wąż o długości 1,7 metra pozwala na swobodną pracę w momencie gdy opryskiwacz jest umieszczony na ziemi,
- wygodnie umieszczony włącznik z blokadą do pracy ciągłej pozwala na łatwą kontrolę opryskiwania,
- posiada możliwość wyczyszczenia opryskiwacza pod ciśnieniem wody z kranu
- wygodne szelki minimalizują zmęczenie podczas długiej pracy,
- dobrze wentylowany tylny panel minimalizuje pocenie się operatora,
- posiada główny włącznik zasilania oraz 3 stopniowy wskaźnik naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- opryskiwacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry spryskiwacza akumulatorowego Makita [DUS108Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
-
maks. dopuszczalne ciśnienie: 5 bar,
-
pojemność zbiornika: 10 L,
-
długość węża: 1,7 m,
- wymiary (D x S x W): 317 x 237 x 437 mm,
- waga (EPTA): 5,6 - 5,9 kg
Wyposażenie zamgławiacza akumulatorowego Makita [DUS108Z]:
- dysza podwójna [PR00000255],
- lanca [PR00000260],
- wąż [PR00000266],
- miarka [PR00000317],
- szelki [PR00000319],
- instrukcja obsługi.
| długość węża [m]: | 1,7 |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 5,9 kg |
| na wyposażeniu: | dysza podwójna [PR00000255], lanca [PR00000260], wąż [PR00000266], miarka [PR00000317], szelki [PR00000319], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 317 x 237 x 437 mm |
| pojemność zbiornika: | 10 l |
| opakowanie: | karton |
| maksymalne ciśnienie: | 5 bar |
| EAN: | 088381741637 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.4 kg |
| długość opakowania: | 58 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
