okulary ochronne lekko przyciemniane, Crosscut In/Outdoor, DeWalt [DPG100-9D]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG100-9D
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 473 pkt. |
Okulary ochronne Crosscut In/Outdoor, DeWalt DPG100-9D, ze szkłami lekko przyciemnianymi, doskonale sprawdzą się do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, np. na budowie.
Gumowe noski i dwukomponentowe zauszniki zapewniają dobre dopasowanie i pozwalają zapewnić ochronę oczu na budowie czy w warsztacie.
Okulary posiadają bardzo dobrą ochronę przeciw promieniowaniu UVA/UVB, aż 99,9%.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Okulary ochronne lekko przyciemniane, Crosscut In/Outdoor, DeWalt [DPG100-9D]:
- lekka, solidna konstrukcja z dwukomponentowymi, plastikowymi zausznikami z gumowym zakończeniem zapewniającymi dobre dopasowanie,
- pozwalają zapewnić ochronę oczu na budowie czy w warsztacie,
- gumowe noski zapobiegają zsuwaniu się i powstawaniu odgnieceń na nosie,
- zapewniają 99,9% ochrony przeciw promieniowaniu UVA/UVB,
- lekko przyciemniane szkła sprawdzą się do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz (doskonałe np. na budowę),
- szkła bezpieczne - spełniają wymogi normy EN166 1F,
- posiadają wytrzymałą powłokę HC Hard Coat zapewniającą okularom trwałość,
- wzornictwo Unisex - odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
PARAMETRY TECHNICZNE OKULARÓW CROSSCUT IN/OUTDOOR DEWALT [DPG100-9D]:
- kolor szkieł: lekko przyciemniane,
- ochrona przeciw promieniowaniu UVA/UVB: 99,9%,
- norma bezpieczeństwa: EN166 1F
| opakowanie: | folia |
| EAN: | 674326290195 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
