obcinak do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej o średnicach 6-35 mm, KNIPEX [90 31 02 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 31 02 SB
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3100 pkt. |
Profesjonalny obcinak do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej firmy KNIPEX model [90 31 02 SB] przeznaczony do cięcia rur o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm.
Obcinak wyposażony został w mechanizm QuickLock, który umożliwia szybką regulację jedną ręką - wystarczy jedno naciśnięcie kciukiem, aby krążek tnący przesunął się dopasowując do dowolnej średnicy rury.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny obcinak do rur firmy KNIPEX [90 31 02 SB]:
- obcinak przeznaczony do cięcia rur ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm
- mechanizm QuickLock - szybka regulacja jedną ręką umożliwia samodzielne przytrzymywanie i zaciskanie na rurze - wystarczy jedno naciśnięcie kciukiem, aby krążek tnący przesunął się dopasowując do dowolnej średnicy rury
- wysokiej jakości łożyska igiełkowe krążka tnącego i rolek prowadzących podnoszą komfort pracy i ułatwiają cięcie
- szybkie i precyzyjne pozycjonowanie krążka tnącego na rurach o różnej średnicy
- krążek tnący wykonany z wysokojakościowej stali
- bardzo praktyczny system szybkiej wymiany krążka tnącego
- zapasowy krążek tnący umieszczony w uchwycie
- z gratownikiem do precyzyjnego usuwania zadziorów
- trwała, lekka, metalowa obudowa
parametry obcinaka Knipex [90 31 02 SB]:
- maksymalna grubość ścianki ciętych rur: 2 mm
- średnica ciętych rur: 6-35 mm
- długość całkowita: 180 mm
- waga: 332 g.
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 332 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773084686 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 6-35 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.412 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
