obcinak boczny chromowany o zwiększonym przełożeniu w izolacji VDE, do prac pod napięciem do 1000V, KNIPEX [74 06 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:74 06 200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1961 pkt. |
Obcinak boczny z dwukomponentową rękojeścią w izolacji VDE o zwiększonym przełożeniu firmy KNIPEX [74 06 200] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod napięciem do 1000V i dużym obciążeniem.
Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec bocznych tej samej długości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny izolowany VDE o zwiększonym przełożeniu, Knipex [74 06 200]:
- rękojeści izolowane według norm VDE i umożliwiają bezpieczną pracę pod napięciem do 1000V,
- szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- posiadają kute złącze czopowe,
- optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 64 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 74 06 200:
- długość całkowita: 200 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,2 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,5 mm,
- waga: 304 g
Szczypce o długości 250mm doskonale radzą sobie z kablami miedzianymi o przekroju 16mm2 i z kablami aluminiowymi o przekroju do 35mm2.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 304 g |
| EAN: | 4003773033820 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,2 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.308 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 5.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
