młot udarowo-obrotowy SDS-Max, 1050W, DeWalt [D25481K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D25481K-QS
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19296 pkt. |
Profesjonalny młot obrotowo-udarowy SDS-Max DeWALT model D25481K, z silnikiem o mocy 1050W. Przeznaczony do lekkich robót wyburzeniowych czy przekuć oraz do wiercenia (pełnymi wiertłami w betonie otworów do 40mm). Zapakowany w walizce narzędziowej DeWalt.
Młot posiada amortyzowaną rękojeść, która obniża poziom wibracji podnosząc komfort pracy.
Świetne rozwiązanie dla firm budowlano-remontowych czy zajmujących się różnego typu instalacjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot obrotowo-udarowy SDS-Max DeWALT model D25481K:
- młot wyposażony został w silnik o mocy 1050W oraz łagodny rozruch, który pozwala na precyzyjne wiercenie w zadanym miejscu,
- przeznaczony do lekkich robót wyburzeniowych, przekuć oraz wiercenia (pełnymi wiertłami w betonie otworów do 40mm)
- wyposażony jest w trzy funkcje pracy:
-funkcję zatrzymania obrotów podczas dłutowania i kucia,
-funkcję zatrzymania udaru podczas wiercenia obrotowego na sucho za pomocą wierteł diamentowych,
-funkcję wiercenia z udarem,
- młot posiada amortyzowaną rękojeść, która obniża poziom wibracji podnosząc komfort pracy,
- płynna, elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło przeciążeniowe zwiększa bezpieczeństwo pracy i pozwala na precyzyjne bezpieczne wiercenie,
- funkcja podkuwania - kucie w cegle, wykuwanie bruzd w tynku czy betonie, skuwanie płytek
- szczelna obudowa chroni przed przenikaniem pyłu do wnętrza - zwiększa to trwałość narzędzia,
- wyposażony w system Perform & Protect: najniższy w klasie współczynnik drgań na poziomie 9,4 m/s2 minimalizuje zmęczenie.
parametry młota obrotowo-udarowego D25481K:
- uchwyt: SDS-Max;
- moc pobierana: 1050 W;
- energia udaru 6.1 J (pomiar wg EPTA 05/2009);
- obroty pod obciążeniem 540 obr/min
-
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 40 mm;
- maksymalna średnica wiercenia w betonie wiertłem przebiciowym: 65 mm;
- maksymalna średnica wiercenia e betonie wiertłem koronowym: 100 mm;
- waga 5,9 kg;
- wymiary (dł x wys. x szer.) 453 x 263 x 108 mm
wyposażenie młota udarowo-obrotowego DEWALT D25481K:
- antywibracyjna rękojeść boczna,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| energia udaru: | 6,1 J |
| waga kg: | 5,9 kg |
| na wyposażeniu: | wielopozycyjna rękojeść boczna, walizka z tworzywa, |
| częstotliwość udaru: | 0-3150 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 100 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-540 obr/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| sprzęgło: | tak |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048648919 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 9.07 kg |
| długość opakowania: | 58.00 cm |
| szerokość opakowania: | 46.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
