młot udarowo-obrotowy 10,5J, SDS-Max, 1350W, DeWalt [D25614K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D25614K-QS
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23990 pkt. |
Profesjonalny młot obrotowo-udarowy SDS-max D25614K firmy DeWALT przeznaczony do lekkich robót wyburzeniowych czy przekuć oraz wiercenia (pełnymi wiertłami w betonie otworów do 45mm).
Niezawodna konstrukcja wyposażona w system tłumienia wibracji AVC - amortyzowana rękojeść obniża poziom wibracji podnosząc komfort pracy, a sprzęgło mechaniczne i elektroniczne oraz układ antyblokowania ułatwia pracę i chroni użytkownika.
Świetne rozwiązanie dla firm budowlano-remontowych czy zajmujących się różnego typu instalacjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młot obrotowo-udarowy 1350W firmy DeWalt o symbolu D25614K:
- młotem udarowo - obrotowym D25614K można wykonywać otwory pełnym wiertłem w betonie do 45mm, koronką do 125mm,
- znakomicie sprawdza się pracach wyburzeniowych, skuwaniu tynków, wylewek czy wykonywaniu przekuć,
- posiada blokadę pracy ciągłej przy podkuwaniu,
- jest następcą młota D25604K, w nowym młocie zmieniony został napęd z łańcucha na zębatkę
- ma unikatowy system uszczelnienia mechanizmu zapewnia jego ochronę nawet przed najdrobniejszym pyłem, co gwarantuje dużą trwałość i długą żywotność maszyny,
- wyposażony w system tłumienia wibracji (AVC) z "pływająca" rękojeścią tylną. Zapewnia to niski poziom wibracji (8,9m/s²) zwiększając komfort pracy,
- młot ma sprzęgło mechaniczne które zostaje uruchomione kiedy maszyna napotka na znaczy opór, wówczas słychać odgłos grzechotania i czuć wzrost
drgań, - sprzęgło przeciążeniowe na wypadek zablokowania wiertła, przenoszenie napędu na wrzeciono wiertła zostaje przerwane. Aby ponownie włączyć maszynę należy zwolnić i wcisnąć
włącznik spustowy, - posiada także układ antyobrotowy, który zwiększa wygodę użytkownika dzięki wbudowanej technologii zapobiegającej obrotom:
-układ ten potrafi wykryć utratę panowania nad młotowiertarką i zatrzymać jej pracę,
-a wykrycie zakleszczenia wiertła powoduje niezwłoczne zatrzymanie młotowiertarki,
- elektroniczne sterowanie prędkością zapewnia dobrą sterowalność przy użyciu mniejszych wierteł i wierceniu w lżejszych materiałach,
- posiada dwie kontrolki:
-jedną informującą o działaniu układu antyobrotowego,
-i drugą informującą o potrzebie serwisowania (elektroniczny wskaźnik zużycia szczotek i konieczności wykonania przeglądu serwisowego),
- miękkie, gumowane rękojeści zwiększają komfort pracy i ograniczają zmęczenie użytkownika,
- doskonały stosunek energii udaru do masy: energia pojedynczego udaru 10,5 J (wg norm EPTA 05/2009) dostarczana przez młot o masie 7,8 kg
parametry młota udarowo - obrotowego D25614K:
- moc znamionowa: 1350 W,
- typ uchwytu: SDS-Max,
- energia udaru: 10,5 J,
- częstość udarów: 1450-2900 ud/min,
- prędkość obrotowa: 190-380 obr/min,
- max średnica wiercenia w betonie wiertłem pełnym: 45 mm,
- max średnica wiercenia w betonie wiertłem koronowym: 125 mm,
- waga: 7,8 kg,
- wymiary: mm.
wyposażenie młota udarowo-obrotowego DEWALT D25614K:
- antywibracyjna rękojeść boczna,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki (str. 1, str. 2) i zamawiaj oryginalne części.
| energia udaru: | 10,5 J |
| waga kg: | 7,8 kg |
| na wyposażeniu: | antywibracyjna rękojeść boczna z ogranicznikiem głębokości, kufer |
| częstotliwość udaru: | 1450-2900 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 45 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 125 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 190-380 obr/min |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| sprzęgło: | tak |
| moc znamionowa: | 1350 W |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048722992 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 12.57 kg |
| długość opakowania: | 65.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.30 cm |
| wysokość opakowania: | 49.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
